Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Rzeszów i okolic!

Fryzury na komunię: zobacz najpiękniejsze upięcia komunijne dla dziewczynek. Zainspiruj się!

2019-04-18 11:32:00

Fryzury na komunię coraz częściej są bardzo eleganckie. Nic dziwnego – skoro do Pierwszej Komunii dziewczynki idą w pięknych sukienkach, fryzura też musi do nich pasować. Wizyta u fryzjera lub przyjazd mobilnego fryzjera do domu – tak wygląda poranek wielu dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej. Fryzury komunijne czasami przypominają wręcz upięcia ślubne. Co jest teraz w modzie? Zobaczcie najpiękniejsze fryzury na komunię 2019!


Wirtualny spacer po Rzeszowie z aplikacją City Talk - wyjątkowa atrakcja z okazji Święta Paniagi

2019-04-18 11:05:00

Ślady przeszłości, zagubione pamiątki, fragmenty wspomnień, legendy - Rzeszów to labirynt fascynujących historii, anegdot i zagadek. Najwyższy czas je odkryć! Z okazji Święta Paniagi Estrada Rzeszowska i aplikacja City Talks zapraszają na unikatowe spacery po mieście.


Paznokcie na Wielkanoc. Zobacz najciekawsze, wielkanocne wzory na paznokcie. Wiosenne i świąteczne!

2019-04-17 11:15:00

Wielkanocne paznokcie to doskonały sposób, by swoją stylizacją nawiązywać do świąt, ale także do wiosny. Wzory manicure na Wielkanoc są przede wszystkim wiosenne – paznokcie stylizacją nawiązują do kolorów i motywów kojarzących nam się z tą porą roku. Kalendarze stylistek paznokcie przed Wielkanocą pękają w szwach. Jeśli świąteczny manicure jest również przed tobą i szukasz inspiracji na wielkanocne, wiosenne paznokcie, znajdziesz je w naszej galerii.


Co oznaczają znaki zodiaku? Charakterystyka wszystkich znaków!

2019-04-16 20:17:00

Co oznaczają znaki zodiaku? Czym się charakteryzują? Każdy znak zodiaku ma inne wady i zalety. Przedstawiamy najważniejsze z nich. Dowiedz się, w czym jesteś najlepszy, a co jest twoją piętą achillesową.


Pierwsi stypendyści wybrani przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania [ZDJĘCIA]

2019-04-16 12:09:00

Wyższa Szkoła Informatyki Zarządzania wybrała pierwszych stypendystów programu School Of Leaders, który funduje najlepszym studentom bezpłatne studia.


Z jakich zabytków i relikwii słynie Katedra Notre Dame?

2019-04-16 10:27:00

Informacja o pożarze w Katedrze Notre Dame poruszyła nie tylko Francuzów, ale i cały świat. Katedra Notre Dame to jeden z najsłynniejszych zabytków na świecie. W świadomości wielu osób ta gotycka świątynia nierozerwalnie wiąże się z powieścią Victora Hugo pt. "Katedra Najświętszej Marii Panny w Paryżu", znana szerzej pod uproszczonym tytułem "Dzwonnik z Notre-Dame". To, co skrywa w sobie paryska świątynia jest równie wyjątkowe, na szczęście część najważniejszych przedmiotów udało się uratować przed zniszczeniem w pożarze.


Babka babce nierówna. Takie babki goszczą na wielkanocnych stołach na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

2019-04-16 10:20:00

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a tym samym w wielu domach rozpoczyna się czas pieczenia świątecznych babek. Prezentujemy zdjęcia wielkanocnych babek jakie będą gościć na stołach na Podkarpaciu.


Katedra, która niejedno widziała. Znasz te fakty?

2019-04-16 10:04:00

Katedra Notre Dame to - jak powiedział prezydent Macron - symbol tożsamości dla Francuzów. I zapewne nie tylko dla nich Notre Dame ma wymiar symboliczny. To katedra, która niejedno widziała. Poznaj garść niesamowitych faktów na kolejnych slajdach galerii.


Wielkanoc. Nowoczesne inspiracje na pisanki. Takie trendy panują na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]

2019-04-16 09:46:00

Jak można udekorować pisanki wielkanocne? Mamy kilkadziesiąt oryginalnych pomysłów.


Świat po papierosach nie będzie światem bez używek, ale może to być świat bez dymu. Jednym z przywódców bezdymnej rewolucji jest Polak!

2019-04-15 08:02:00

W opinii Jacka Olczaka, w Polsce problem palenia papierosów można by rozwiązać w… pięć lat. Wystarczy, byśmy podążyli śladem Japonii, w której nowatorskie produkty alternatywne zdobyły w nieco ponad dwa lata jedną piątą rynku