Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Rzeszów i okolic!

TOP 13 najlepszych imprezowych zakąsek - którą lubisz najbardziej?

2018-08-14 15:44:00

Czego nie może zabraknać na dobrej domówce? Dobrego towarzystwa, muzyki, czegoś do picia? Jasne, ale nie zapominajmy o zakąskach! Większość naszych propozycji przygotujesz w kilka chwil!


Co Cię może zabić? Rakotwórcze produkty codziennego spożycia

2018-08-14 13:42:00

Często nie zdajemy sobie sprawy, że popularne produkty, które spożywamy codziennie, są potencjalnie rakotwórcze - i w efekcie mogą przyczynić się do zachorowania. Przeważnie tyczy się to żywności przetworzonej, która po modyfikacji może prowadzić do mutacji na poziomie DNA. Jak twierdzi Bob Wright z American Anti-Cancer Institute, raka wywołują związki chemiczne oraz promieniowanie. Dlatego też żywność sama w sobie nie ma rakotwórczego wpływu na nasze zdrowie, za to substancje używane do jej produkcji - już owszem. Sprawdźcie, czego należy unikać, by zmniejszyć ryzyko zachorowania. * Dane zaczerpnięte ze strony thetruthaboutcancer.com oraz www.health.com.


Bardziej prywatne oblicze zamku w Łańcucie. Nowe wnętrza otwarte dla zwiedzających [FOTO]

2018-08-14 10:49:00

Od ponad roku turyści mogą podziwiać niedostępne wcześniej wnętrza Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wcześniej wyłącznie na wyjątkowe okazje udostępniano jedynie korytarze i 3-4 pokoje. Dziś zwiedzający mogą obejrzeć aż 18 odnowionych wnętrz.


Przesądy ślubne. O czym trzeba pamiętać, a czego nie robić pod żadnym pozorem?

2018-08-13 14:35:00

Przesądy ślubne można wymieniać w nieskończoność. Czy w nie wierzycie, czy nie, wybraliśmy dla Was te najpopularniejsze i najbardziej nietypowe. Zobaczcie, o czym trzeba pamiętać w dniu ślubu, by życie małżeńskie było udane, a czego nie należy robić pod żadnym pozorem, żeby nie ściągnąć na siebie pecha i nieszczęścia.


Czy dziewczyna może dobrze wyglądać z tatuażem? [SZOKUJĄCE WZORY] Komu to pasuje?

2018-08-13 11:55:00

Tatuowanie ciała stało się tak powszechne, że mało kogo dziwi widok dziewczyny z rysunkiem na szyi, ramieniu czy kostce. A czy wytatuowanie całego rękawa, dekoltu, a nawet pośladków to już nie o krok za daleko? Czy dziewczynom pasują takie tatuaże? Zobaczcie, jak mogą wyglądać wytatuowane dziewczyny. Uważacie, że im to pasuje?


Piękni, młodzi, zadłużeni. Młode pokolenie z miliardami do spłacenia!

2018-08-12 07:54:00

Zgodnie z raportem Krajowego Rejestru Dłużników, najbardziej zadłużoną grupę stanowią osoby w wieku 25-35 lat. Pokolenie Y ma do spłacenia miliardy złotych zobowiązań. Jak to możliwe? Okazuje się, że młode pokolenie po prostu... korzysta z życia. Często na kredyt. Sprawdźcie, z jakimi kwotami zalega generacja klapków i iPodów.


Największe absurdy polskich osiedli. Zobacz TOP 18 najgłupszych rozwiązań

2018-08-11 15:31:00

Polskie absurdy towarzyszą nam na każdym kroku. Zobacz galerię TOP 18 najgorszych pomysłów władz miejskich i deweloperów.


Bezdomniaki proszą o gryzaki - wielka zbiórka zabawek dla psów dodarła na Podkarpacie

2018-08-10 18:11:00

Jak wygląda dzień bezdomnego pieska zabawek schronisku? Jeżeli wolontariusz nie wyprowadzi go na spacer, to jedyną jego rozrywką jest bieganie wokół boksu. Zabawki mogą to zmienić.


Ile wydajemy na wakacje? Zaskakujący raport GUS o podróżach Polaków. Ty też tak masz?

2018-08-10 14:25:00

Polska turystyka kwitnie a Polacy chętniej wyjeżdżają na wakacje. GUS opublikował nowy raport, w którym podsumowuje 2017 rok w turystyce. Jak wypoczywamy i ile wydajemy na wakacje? Gdzie najczęściej wyjeżdżamy? W jakich przypadkach wybieramy Polskę, a kiedy decydujemy się na zagraniczny wyjazd? Jakie narodowości najczęściej odwiedzają nasz kraj? Mamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Najnowszy RAPORT GUS.


Polka wygrała ranking BBC na najbardziej wpływową kobietę w historii!

2018-08-10 13:36:00

Maria Skłodowska-Curie - dwukrotna laureatka nagrody Nobla, wybitna fizyczka i chemiczka, profesor paryskiej Sorbony, zwyciężyła w rankingu 100 kobiet mających największy wpływ na historię świata. Ranking został przygotowany przez BBC History. Maria Skłodowska-Curie pokonała m.in. Marię z Nazaretu, królową Wiktorię i Matkę Teresę.