Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Meble > Nowe, niepowtarzalne meble z litego drewna prosto

Archiwalne: Nowe, niepowtarzalne meble z litego drewna prosto

19.12.2018


Każdy z nas marzy o tym, żeby meble w naszym domu były jedyne w swoim rodzaju, oddające nasz charakter a przy tym praktyczne. Spieszymy Wam z pomocą! Nasze meble sprowadzane są z Holandii bezpośrednio od producenta, marki naszych mebli to m.in.: Habufa, HappyHome, Henders&Hanzel, XOOON. Meble są wykonane z litego drewna, czasami drewno pokryte jest naturalną okleiną. Materiały używane do produkcji mebli to drewno dębowe, akacjowe, orzech oraz jesion. W naszej ofercie znajdziecie pełny asortyment do wyposażenia jadalni czy salonu, liczne ławy, stoły, krzesła, szafki RTV, komody oraz dekoracje i akcesoria czekają właśnie na Ciebie, zapraszamy do wizyty w naszym sklepie internetowym (link podany na fotografii), nie mamy tego co Cię interesuje? Napisz! Cały czas uzupełniamy swój asortyment, może akurat mamy coś czego Ty szukasz a jeszcze nie zdążyliśmy opublikować w internetowej sprzedaży? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.
Nasz asortyment wysyłany jest na teren całej Polski. Korzystamy ze sprawdzonych przewoźników, którzy na pewno sprostają państwa oczekiwaniom pod względem czasu dostawy oraz dodatkowej oferty wniesienia towaru. Meble są przez nas starannie zabezpieczane na czas transportu, więc mają Państwo pewność, że meble dotrą do Państwa w stanie nienaruszonym.
Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? Obawiasz się zakupów przez internet? Z nami wszystko staje się dużo prostsze, zadzwoń a wyczerpująco odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Chcesz zobaczyć więcej zdjęć mebli? To też żaden problem, możemy dosłać specjalnie dla Ciebie więcej zdjęć mebla, który znajduje się w naszym magazynie.
Zapraszamy.