Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Pozostałe dom i ogród > Wikęd- Producent Drzwi Zewnętrznych

Archiwalne: Wikęd- Producent Drzwi Zewnętrznych

09.04.2023


WIKĘD to polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji stolarki okienno-drzwiowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba spółki znajduje się w Luzinie w województwie pomorskim. Prowadzimy swoją działalnością od 2002 roku. Otrzymaliśmy wiele zaszczytnych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono nasze przedsiębiorstwo tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

W obecnej chwili przedsiębiorstwo zatrudnia 350 pracowników, posiada ponad 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w składzie nowatorski park maszynowy, niepowtarzalne laboratorium technologiczne. Nad przebiegiem zautomatyzowanej produkcji sprawuje nadzór zaawansowany system produkcyjny. Wdrożyliśmy nieprzerwaną i szczegółową kontrolę jakości.

Współdziałamy tylko z najlepszymi. Do produkcji stolarki stosujemy materiałów dostarczanych przez kluczowych producentów aluminium, profili PCV, stali a także okuć, szkła. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta, oferujemy w sposób profesjonalny nasze produkty. Decydując się na wybór naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność ochrony na kilka lat i zapewnienie wyjątkowej jakości realizacji.

W laboratorium technologicznym nasi eksperci testują odporność drzwi na cały szereg uwarunkowań, odtwarzając różnorodne warunki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

1 zł