Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Elektronika > Fotografia > Sesje ciążowe Rzeszów - Monika Paradysz

Archiwalne: Sesje ciążowe Rzeszów - Monika Paradysz

22.02.2024


Nazywam się Monika i jestem fotografem :)
Jest to moja ogromna pasja, miłość i sposób na życie. Jestem ogromną szczęściarą, bo robię w życiu to, co kocham.
Fotografia zawsze była mi bliska, ale tak na prawdę wszystko się zmieniło, gdy wyjechałam do USA i tam kupiłam swoją pierwszą lustrzankę. Gdy pojawiły się moje dzieci odkryłam zupełnie inny wymiar fotografii.
Jestem absolwentką Szkoły Policealnej Eureka o profilu fotograf. Poznałam tam wielu cudownych fotografów a jedna z nich Magdalena pokazała mi piękne ciążowe i noworodkowe kadry. Zobaczyłam i zakochałam się bez pamięci. Wtedy właśnie postanowiłam, że tą dziedziną fotografii chce się zająć, że chcę zatrzymywać w kadrze kilkudniowe okruszki i ich mamusie w cudownym oczekiwaniu.

Dzięki naszej profesjonalnej obsłudze fotograficznej, możemy zapewnić Wam wyjątkową jakość zdjęć oraz pełne zadowolenie z efektów. Wspólnie możemy stworzyć piękne i niezapomniane wspomnienia, które będą cenną pamiątką na lata.
Sesje noworodkowe, ciążowe, rodzinne są mi najbliższe i w nie wkładam całe swoje serce, oprócz nich oferujemy również sesje ciążowe, rodzinne, kobiece, urodzinowe jak i wizerunkowe, gdzie możecie wybrać spośród różnorodnych sukien, które podkreślą urodę Waszego brzuszka.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę https://monikaparadysz.pl/

100 zł