Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Zdrowie > Preparat na opóźnienie wytrysku Climax Control HIT

Archiwalne: Preparat na opóźnienie wytrysku Climax Control HIT

25.01.2020


Poznaj niezawodny sposób na doprowadzenie każdej kobiety do szaleństwa. Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że jednak czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie była w pełni zaspokojona?
Kobiety potrzebują znacznie dłuższego czasu, by odczuć pełną przyjemność z seksu i przeżyć orgazm niż my mężczyźni.
Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to na pewno wiesz o czym mowa.

Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że to nie problem, to sam dobrze wiesz, że nie udało Ci się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to częściej, ona może w końcu stracić cierpliwość.

W czym tkwi sekret Climax Control?

*100% naturalnych składników, które gwarantują rezultaty przy maksymalnym bezpieczeństwie.

*Utrzymanie stabilnego poziomu serotoniny - Twój klucz do stosunku dłuższego nawet o 30 min

Serotonina to organiczny związek chemiczny, który Twój organizm wykorzystuje do tego, by regulować wrażliwość na bodźce fizyczne. Wahania poziomu serotoniny są bezpośrednio powiązane
z problemami z utrzymaniem erekcji i przedwczesnym wytryskiem.

Climax Control to właśnie przywrócenie równowagi poziomu serotoniny. Gdy zaczniesz go przyjmować, serotonina wróci do optymalnego poziomu, co sprawi, że stosunki z Twoją partnerką wydłużą się nawet o 30 min. Dzięki temu doprowadzisz swoją partnerkę do rozkoszy, której z pewnością nie zapomni.

Pierwsze efekty już po kilku dniach przyjmowania 1 tabletki dwa razy dziennie.

Czytaj więcej na blogu:

http://suplementy-diety.info/climax-control-przedwczesny-wytrysk/

Jedną z kluczowych zalet Climax Control jest jego szybkie działanie. Pierwsze efekty zaczniesz odczuwać już po 4 dniach kuracji. Od tego dnia będziesz obserwował jak coraz dłuższe stają się Twoje zbliżenia z partnerką. Pełny efekt 30 minut dłużej uzyskasz po około 3-4 miesiącach kuracji. W kolejnych miesiącach Climax Control zadba o to, aby Twoja sprawność seksualna nigdy nie spadła.

100% naturalnych składników to gwarancja bezpieczeństwa
Climax Control jest przygotowany ze składników najwyższej jakości. Pochodzą one z upraw prowadzonych przez zaufanych producentów, którzy specjalizują się w roślinach dietetycznych i medycznych.
Unikalna receptura Climax Control jest efektem prac amerykańskiego zespołu specjalistów uniwersyteckich. Udało im się stworzyć najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny suplement diety, który przedłuży Twoją zdolność seksualną.

Wykorzystanie naturalnych składników sprawia, że z Climax Control można korzystać spożywając alkohol i jest on bezpieczny dla osób z nadciśnieniem i chorobami krążenia.

Rezultaty, które gwarantuje Ci Climax Control:

* Stosunek dłuższy nawet o 30 minut
* Pierwsze efekty już po 4 dniach stosowania
* Pełne bezpieczeństwo dla zdrowia
* Pewność, że zaspokoisz w łóżku każdą kobietę dzięki pełnej kontroli nad wytryskiem

Brak ryzyka dzięki 90-dniowej, bezwarunkowej gwarancji Climax Control.
Jeżeli nie będziesz widział zagwarantowanych wyżej efektów, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie Climax Control, a producent odda Ci pieniądze. Bez żadnych dodatkowych pytań. Bez kruczków i małego druku.

Zamówienia można składać:

Na stronie producenta:

http://suplementy-diety.info/go/climaxcontrol.html

169 zł