Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Praca > Administacja biurowa > Pracownik w Dziale Kadr i Płac - praca w Przemyślu

Archiwalne: Pracownik w Dziale Kadr i Płac - praca w Przemyślu

08.11.2019

Poszukujemy pracownika do Działu Kadr i Płac, dla jednej z firm w Przemyślu. Nasz Klient to sprawdzony Partner Biznesowy i solidny Pracodawca. Masz doświadczenie w dziale w kadrach i szukasz nowej pracy? Koniecznie daj się poznać i wyślij do nas swoje CV. Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Pracownik w Dziale Kadr i Płac - praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:
- pomoc w administracji kadrowo-płacowej,
- obsługa programu kadrowo-płacowego OPTIMA,
- obsługa wewnętrznej platformy HR,
- współpraca z US, UP, ZUS, GUS.

Wymagania:
- doświadczenie w dziale kadro-płacowym,
- mile widziane doświadczenie z zakresu opracowywania ocen pracowniczych, rekrutacji, sporządzania list płacowych,
- znajomość programu Optima,
- znajomość przepisów z zakresu prawa pracy będzie dodatkowym atutem,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
- dobra organizacja czasu pracy, terminowość i dokładność.

Oferujemy:
- umowę o pracę w stabilnej firmie,
- wynagrodzenie od 3500 brutto.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

3500 zł