Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Praca > Praca za granicą > Pracownik magazynu (Belgia)

Archiwalne: Pracownik magazynu (Belgia)

10.08.2021

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWANIK MAGAZYNU (chłodna temperatura) - wysoka stawka, liczne dodatki!

Miejsce pracy: region Flandrii

Termin rozpoczęcia pracy: od 10 września
Praca na dłuższy czas
Opis stanowiska:
Praca w firmie logistycznej. Do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie oraz kompletowanie zamówień za pomocą zestawu „pick by voice”, sortowanie towarów, załadunek oraz rozładunek.
Praca z elektrycznym wózkiem paletowym (EPT).

Kogo szukamy?

- Osób komunikujące się w języku angielskim
- Osób chcących podjąć pracę w Belgii na dłuższy czas
- Osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane)
- Osób posiadające doświadczenie w pracy z wózkiem paletowym (mile widziane)
Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę 14,20 euro brutto/h (zmiana dzienna i wieczorna- stawka podstawowa 13,21 euro +7,5%)
zmiana poranna i wieczorna około 424 euro netto na tydzień (po przepracowaniu całego roku około 525 euro netto na tydzień)
- Stawkę 14,86 euro brutto/h (zmiana nocna- stawka podstawowa 13,21 euro +12,5%)
zmiana nocna około 441 euro netto na tydzień (po przepracowaniu całego roku około 547 euro netto
na tydzień)
- Dodatek wakacyjny 15, 38% w skali przepracowanego roku – liczony od zarobków brutto.
- Premię roczną- w skali przepracowanego roku 8,33% rocznych zarobków brutto (warunek: przepracowanie min 65 dni od lipca 21 do czerwca 22)
- Pracę na 2 zmiany
- Dużo nadgodzin (dodatek od 100 do 150%)
- Regularne godziny pracy (38 godzin na tydzień)
- Bon żywnościowy
- Pracę w weekendy i święta (niedziela i święta dodatek 100%)
- Szkolenie wstępne
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie

LINK DO APLIKACJI --> : https://bit.ly/3fLfndd

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476