Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Usługi i Firmy > Budowa i Remont > Posadzki żywiczne z Krakowa

posadzki-zywiczne-z-krakowa

Posadzki żywiczne z Krakowa

Libiąż 32-590, Długa 21 14.09.2017


Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania posadzek żywicznych na terenie Krakowa oraz okolic. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, więc zapewniamy profesjonalizm na każdym etapie - od fazy projektowania, aż po ostateczne wykonanie i konserwację.
 
Posadzki żywiczne Kraków nadają się zarówno do domowych łazienek, jak i do komercyjnych obiektów - na przykład do hal wystawowych, serwisów samochodowych, sklepów czy innych budynków tego typu. Wszędzie zapewniają zarówno dużą odporność za zabrudzenia, niską ścieralność, ale również bardzo dobre walory estetyczne. 

Posadzki żywiczne Kraków wykonują i projektują specjaliści, związani z tą branżą od wielu lat. Są w stanie profesjonalnie doradzić, które posadzki z żywicy będą najlepsze dla konkretnego obiektu. Następnie wykonają swoje zadanie terminowo, lecz niezwykle precyzyjnie, z dbałością o wszelkie szczegóły.

Zapraszamy zatem do współpracy oraz zadawania pytań, co do posadzek żywicznych. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania i zawsze fachowo doradzimy!

Więcej: posadzki żywiczne Kraków

Zapytaj!

J.A.K. CHEMIA S.C.

32 210 91 64