Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Praca > Praca za granicą > Opiekunka/opiekun osób starszych !! NIEMCY

Archiwalne: Opiekunka/opiekun osób starszych !! NIEMCY

21.02.2018


AMBERCARE24 poszukuje Opiekunek i Opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Posiadamy każdego dnia w ofercie ponad 100 różnych ofert pracy dla Opiekunek i Opiekunów z różną znajomością języka niemieckiego od BARDZO DOBRE i DOBREJ do KOMUNIKATYWNEJ i PODSTAWOWEJ, a nawet kilka ofert z ZEROWĄ znajomością języka niemieckiego. Zapewniamy pełną organizację wyjazdu, transportu, ubezpieczenia ZUS A-1 i karte EKUZ. Wszelkich informacji oraz formularze zgłoszeniowe szukaj na naszej stronie w Internecie ambercare24.

AMBERCARE24 zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki. Nasze Opiekunki i Opiekunowie zarabiają do 1600 euro netto/mies. na rękę!! Dodatkowo premie i bonusy.

Zatrudniamy Opiekunki i Opiekunów z całej Polski. Wszelkie formalności załatwiamy w 1-2 dni robocze.

Działamy od lat, jesteśmy sprawdzoną firmą laureatem rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016, 2017 i 2018. BEZPIECZNA FIRMA I ZADOWOLONY KONSUMENT. AMBERCARE24 z nami się opłaca!


Osoba zamierzająca podjąć pracę Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech w firmie AMBERCARE24 powinna posiadać doświadczenie w pracy przy opiece nad osobami starszymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie znajomości języka niemieckiego. Czym lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie.