Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Moda > Ubrania > Odzież Fila - SuperSklep.pl

Archiwalne: Odzież Fila - SuperSklep.pl

06.05.2020


Firma “SuperSklep” to internetowy dystrybutor posiadający w asortymencie wyłącznie obuwie i ubrania popularnych marek m. in. Etnies, New Balance, Dragon, Element, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić nawet bardzo wyrafinowane osoby. Sama ilość produktów jest na tyle szeroka, że za każdym razem możemy znaleźć w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
E-commerence separuje się na 5 głównych sekcji symbolizujących 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to segment fanów obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest sekcją z historią- to jeden z pierwszy w kraju sklepów online związanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP oferuje najwyższej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Szeroka oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia wychodzi na przeciw pragnieniom nawet najbardziej rygorystycznych odbiorców. Każdy ze sklepów kusi rozbudowaną ofertą dodatków i akcesoriów.

Doskonała jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest w takim razie zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zainteresować się całą tą ofertą nieco bliżej!
*cena podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.

189 zł