Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Zdrowie > Naturalne tabletki na stawy kolanowe, biodrowe ból

Archiwalne: Naturalne tabletki na stawy kolanowe, biodrowe ból

23.12.2019


Proflexen Gwarantuje swobodną i komfortową pracę stawów

1. Pomaga utrzymać ich elastyczność i prawidłowe zdrowie. 2.Wzmacnia kości i wspiera produkcję kolagenu
3.Zapobiega porannej sztywności stawów
4.Chroni stawy podczas intensywnego wysiłku

ProFlexen to idealny produkt dla każdego kto chce prawidłowo zadbać o zdrowie swoich stawów. Kompleksowy skład suplementu (w tym UC-II® opatentowana niezdenaturowana forma kolagenu typu II, której skuteczność została poparta dwoma badaniami klinicznymi) skutecznie wspiera zdrowie chrząstki stawowej i pozwala Ci cieszyć się życiem w pełni! Zamów ProFlexen i ruszaj się swobodnie!

Najczęstsze przyczyny problemów ze stawami

Bóle stawów czyli tzw. artralgia ma swoje podłoże najczęściej w nadmiernym obciążeniu chrząstki stawowej oraz okolicznych tkanek i może pojawiać się bez względu na wiek oraz poziom ogólnej aktywności fizycznej.

Osoby mające problemy ze stawami najczęściej odczuwają ból w kolanach oraz nadgarstkach, rzadziej pojawiają się schorzenia zapalne obejmujące okoliczne struktury tj. ścięgna, więzadła czy kaletkę maziową. Do najczęstszych przyczyn powstawania dolegliwości bólowych w obrębie stawów należą:

*Siedzący tryb życia.
*Niewłaściwa dieta oraz otyłość.
*Praca wymagająca długotrwałego stania.
*Sporty obciążające stawy np. sporty siłowe lub bieganie.

Jak ProFlexen dba o Twoje stawy?

Działanie ProFlexen opiera się na odpowiednio skomponowanym, naturalnym składzie, który kompleksowo wspiera zdrowie Twoich stawów.

http://suplementy-diety.info/proflexen-tabletki-na-stawy/

Na szczególną uwagę zasługuje UC-II® czyli opatentowany niezdenaturowany kolagen typu II – składnik, który szturmem podbił już rynek amerykański i zdobywa coraz większą popularność w Europie.

Jego działanie zostało udowodnione w dwóch badaniach klinicznych na ludziach przeprowadzonych metodą podwójnie ślepej próby4 (metoda polegająca na ukryciu kluczowych informacji zarówno przed pacjentami, jaki i osobami podającymi specyfik – nikt oprócz koordynatora nie wie czy podawane jest placebo czy substancja aktywna). Gwarantuje to najwyższą skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

Dodatkowo w składzie ProFlexen znajdziesz także: glukozaminę, chondroitynę, MSM, kadzidłowiec indyjski, ostryż długi, imbir lekarski, papainę, bromelainę, witaminę C, cynk, mangan oraz selen. Ich działanie wzajemnie się uzupełnia i pozwala uzyskać szybkie i trwałe efekty!

Zamówienia można składać:

1. Na stronie:

http://suplementy-diety.info/go/proflexen.html


UWAGA OFERTA SPECJALNA:

http://nplink.net/7xbqXQgH

135 zł