Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Usługi i Firmy > Pozostałe usługi > Najlepsza restauracja w Warszawie – Restauracja Ak

Archiwalne: Najlepsza restauracja w Warszawie – Restauracja Ak

08.04.2019


Mówią o nas, że Akademia to najlepsza restauracja w Warszawie. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, ozdabiając klasykę w nowoczesność. Tworzymy trend na rodzinne weekendy z kuchnią regionalną i mielonego łączymy z kieliszkiem świetnego czerwonego wina. Chwalimy się smakiem najlepszej jakości produktów i codziennych specjalności szefa kuchni..

Akademia to miejsce idealne na spotkania w rodzinnym gronie jak i romantyczne kolacje w intymnej atmosferze. W karcie znajdą Państwo dania polskie i te nowoczesne, europejskie. Obok tradycyjnego tatara wołowego i tarty z koziego sera zamówić można śledzia w śmietanie lub średnio wysmażoną wątróbkę drobiową. Poniżej staropolskiej piersi kaczki, zwrócą Państwo uwagę na drobiowego devolaya, a tuż przy stekach najwyższej jakości, wyjątkowo atrakcyjne staną się ręcznie lepione, najlepsze pierogi w mieście. Na życzenie przygotujemy również dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej.

Zapraszamy do Akademii!

https://restauracjaakademia.pl

Tel.: 784902902
E-mail: info@restauracjaakademia.pl