Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Praca > Praca za granicą > Monter maszyn budowlanych BONUS 1000 EURO Holandia

Archiwalne: Monter maszyn budowlanych BONUS 1000 EURO Holandia

02.08.2021

Agencja Pośrednictwa Pracy od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy
na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER MASZYN BUDOWLANYCH (Stawka od 13,10 do 13,97 euro brutto/h)

Miejsce pracy: Oisterwijk

BRAK TESTÓW ORAZ KWARANTANNY!!!

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Poszukujemy obecnie doświadczonych mechaników, monterów bądź osób posiadających
doświadczenie w produkcji maszyn budowlanych bądź w podobnych obszarach
(mechanika, branża automotive, montaż i produkcja).
Pracownik odpowiedzialny będzie za montaż maszyn takich jak koparki, podnośniki
czy inne maszyny budowlane.
Praca odbywać się będzie na hali produkcyjnej, pracownik będzie musiał wykonywać swoją pracę
zgodnie z instrukcjami na służbowym tablecie - będzie on musiał wykonywać prace monterskie
krok po kroku oraz każdy etap rejestrować w systemie za pomocą owego tabletu.
Pracownik, po uprzednim przeszkoleniu, będzie musiał pracować i samodzielnie, i w zespole,
a także przyczyniać się do dalszej optymalizacji i rozwoju produktu.

Kogo szukamy?

- Osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku (branża automotive, mechanika samochodowa,
elektromechanika, montaż i produkcja) i/lub z wykształceniem kierunkowym)
- Osób posiadających prawo jazdy kat. B
- Znających język ang. w stopniu komunikatywnym
- Zainteresowanych nowymi technologiami i branżą automotive

Co możemy Ci zaoferować?

- Stawkę od 13,10 do 13,97 euro brutto/h, stawka zależna od rozmowy rekrutacyjnej z klientem
- Stawka netto waha się między 400 a 600 euro tygodniowo
- Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
- Jednorazowy bonus w postaci 1000 euro po przepracowaniu nieprzerwanie
minimum 3 tygodni na projekcie
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie, pokoje w większości jednoosobowe
- Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwieniu wszystkich formalności
- Zatrudnienie na warunkach holenderskich
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych kompetencji

LINK DO APLIKACJI --> https://bit.ly/2ThrgzJ

Numer kontaktowy ---> +48 572 607 777

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy
i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

13 zł