Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Nieruchomości > Biura i Lokale > Mix Group - budowa i obsługa nieruchomości

Archiwalne: Mix Group - budowa i obsługa nieruchomości

25.04.2023


MIX GROUP to grupa firm, które oferują usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w kompleksowej obsłudze nieruchomości biurowych. Oferuje swoje usługi biorąc pod uwagę własne preferencje Klienta i realizując inwestycje o nieschematycznej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na prostą w realizacji aranżację i przystosowanie do specyficznych, często branżowych oczekiwań. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są nowoczesne metody i utrzymywane najwyższe wzorce w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w ciekawych dzielnicach Krakowa proponując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi realizując swoją pracę służy każdorazowo profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest jednocześnie partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce.

1 zł