Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Wyposażenie wnętrz > Fotele do biurka w sklepie online Edinos.pl

Archiwalne: Fotele do biurka w sklepie online Edinos.pl

16.05.2019


EDINOS.PL to przedsiębiorstwo posiadające etyczne wartości. Sprzedawane produkty posiadające certyfikat Edinos Standards DSI 804 są gwarancją najwyższej jakości wykonania, ponieważ stworzone zostały z solidnych surowców w warunkach pracy zachowujących prawa człowieka i obywatela. Lista produktów jest na tyle szeroka, że zarówno entuzjaści stylu modernistycznego ale także tradycjonaliści znajdą coś dla siebie. Każdy towar ma 10 lat gwarancji. Atrakcyjne wzornictwo, wysoka jakość wykonania i wysoka funkcjonalność mebli sprawia, że sklep jest pewny zadowolenia kontrahenta i proponuje aż 100 dni na zwrot zakupionych towarów.

Natkniemy się tutaj na różnego rodzaju komplety wypoczynkowe, fotele i pufy, krzesła drewniane,taborety, stoły laminowane, łóżka młodzieżowe, materace do spania, wieszaki do szafy oraz gotowe zestawy do sypialni i wiele, wiele innych.Do szczególnie poszukiwanych kategorii produktów można zaliczyć designerskie zestawy marki Profeos przeznaczone do restauracji.
EDINOS.PL to szybkie i wygodne zakupy za pomocą internetu z zacisza własnego komputera. Jeśli poszukujesz najwyższej klasy mebli zrób zamówienie już dziś na edinos.pl, gdzie czeka Cię możliwość konsultacji z profesjonalistami a także dodatkowo szybka i bezproblemowa dostawa.

*stawka podana w ogłoszeniu jest tylko stawką orientacyjną.

200 zł