Ogłoszenia Rzeszów na Proxii.pl > Dom i Ogród > Wyposażenie wnętrz > Adezo - Producent Drzwi Wejściowych

Archiwalne: Adezo - Producent Drzwi Wejściowych

10.04.2023


ADEZO to polski producent stolarki drzwiowej. Siedziba spółki zlokalizowana jest w miejscowości Wielogłowy koło Nowego Sącza. Prowadzimy swoją rodzinną działalność od 25 lat.

Oferujemy drzwi wewnętrzne a także drzwi zewnętrzne. Wyroby wykonane są z drewna dębowego, kilkunastu odcieniach drewna. Wszelkie bez wyjątku drzwi wykonane są ręcznie pod nadzorem profesjonalnych pracowników dopatrując się o każdy detal. Posiadamy dużą gamę modeli i kolorów. Adezo produkuje drzwi na specjalny wymiar z jednym i dwoma naświetlami, dzięki czemu, że pomieszczenie jest lepiej oświetlone oraz większe.

Elegancja składanych ofert na rynku ciągle się zmienia. Stąd też nasza spółka rozwinięta została o drzwi innowacyjne, wskazując kolejne trendy między wzornictwa drzwi. Nasza firma pokazuje, że drzwi drewniane mogą być mocne, niebanalne a zarazem dopasowane z systemem inteligentnego domu.

Decydując się na wybór naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność ochrony na wiele lat i gwarancję doskonałej jakości wykonania.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

1 zł